Zbawienie świata - dzieci Indygo.

0
Zbawienie świata - dzieci Indygo.

Dzieci Indigo są ulepszonym planem ludzkości.

Każdy człowiek na tym świecie ma jakiś plan do wykonania. Ja w to głęboko wierzę.

 

Określenie " dziecko indygo" po raz pierwszy pojawiło się, gdy chodziło o aurę kolorów otaczającą te bardzo różne dzieci. Przed ich przybyciem spodziewano się od nich odcieni tęczy, a pola Indigos były zdominowane przez ten  królewski błękit, który doprowadził do zmiany przebiegu ludzkości.

 

Kim są dzieci Indigo?

To dusze skierowane w jasnej misji do zmiany rzeczywistości. Po raz pierwszy pojawiły się w latach siedemdziesiątych. Poza świadomością psychiczną dzieci Indygo są wysoce kreatywne. Mają inne postrzeganie świata niż reszta społeczeństwa. Ich misja jest jasno określona, aby potrząsnąć współczesnym światem i utorować drogę przyszłym pokoleniom oraz stworzyć pokój i harmonię dla wszystkich.

Te pokolenia "dzieci" znajdują się i w nastolatku i w osobie dorosłej, więc nie pozwól etykietom zniechęcać Ciebie do odkrywania nowych możliwości. Być może jesteś z tej wyjątkowej grupy dusz.

 

 

Dzieci Indygo mają niebieskie oczy.

 

13 Wspólnych Cechy Dzieci Indygo

 

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz być z tej odrębnej linii duszy, oto kilka cech, które mogą wskazywać, że jesteś dzieckiem Indygo.

 

1. Czujesz się Inna

Urodziłeś się inna, szczególna i wiesz o tym.

 

2. Czujesz, że Twoim przeznaczeniem jest być tutaj.

Jesteś pewny, że jesteś kimś więcej niż możesz nazwać.

 

3. Masz wysokie oczekiwania co do siebie i innych.

Może to prowadzić do trudnych relacji i interakcji. Widzisz i chcesz robić tylko najlepsze rzeczy i spodziewasz się, że inni również. Możesz czuć rozczarowanie.

 

4. Jesteś percepcyjny

Indigo widzi świat inaczej. W połączeniu z wrodzoną pewnością siebie, dzieci Indygo często uważają, że ich droga jest słuszna i jedyna. Jeśli Indigos rządzi światem, masz pewność, że nie istnieją wtedy żadne problemy.

 

5. Organ udzielający odpowiedzi na pytania prejudycjalne.

Nie musisz negocjować, więc pewnie w swoich poglądach i sposobach zachowania, często jesteś zbuntowany i krytyczny wobec tych, którzy mają władzę.

 

6. Często się nie zgadzasz.

Trudne i sztywne systemy wydają się głupie i dzieci Indygo często stają się antagonistami do tego, co inni uważają jako normalne. Często są nieposłuchane w szkole i trudno im wysiedzieć w spokoju przez dłuższą chwilę. Ciężko znoszą nakazy i sztywne ramy, które je ograniczają. Dużo dzieci Indygo ma ADHD. Jest też teoria mówiąca o tym, że dzieci autystyczne to dzieci Indygo.

 

7. Jesteś Kreatywny.

Muzyka i artystycznie uzdolniona dusza zachęca innych, aby widzieli świat Twoimi oczami. Dzieci Indygo mają dużo pomysłów, często wiele z nich zaczynają ale nie wszystkie kończą. Ich idee mają inspirować innych do poszukiwania swojego prawdziwego „ja” . Niektórzy twierdzą, że Einstein, Edison czy Da Vinci mogli być jako mali chłopcy pierwowzorami Dzieci Indygo.

 

8. Jesteś Change Makerem

Wasze postrzeganie niepowodzeń w społeczeństwie jest tak wyjątkowe , że stajesz się wspaniałym liderem, oferując lepsze metody działania i sposoby bycia.

 

9. Jesteś zagubioną duszą.

Czujesz się nie na miejscu z innymi, ponieważ rozpoznajesz, że jesteś inna niż większość ludzi. Możesz być skłonna do bycia samotnikiem lub buntownikiem, niechętnie idziesz na kompromis, aby się do nich przystosować. Czasem ciężko jest Tobie dogadać się z rówieśnikami.

 

10. Jesteś Napędzany.

Ponieważ misja duszy Indigo jest zakodowana w Twoim samopoczuciu, nie chcesz się odwrócić od tego, co czujesz z punktu widzenia integralności.

 

11. Zwierzęta i rośliny.

W twoim świecie najważniejsze miejsce zajmują zwierzęta i rośliny.

 

12. Jesteś dobrym psychologiem

Bez potrzeby rozwoju Twój potencjał psychiczny jest dokładnie dostrojony. Masz wysoko rozwiniętą intuicję. Chociaż nie widać nic szczególnego w tej zdolności, daje Ci to przewagę w czytaniu innych z łatwością i przyglądaniu się im przez maskę.

 

13. Jesteś sfrustrowany

W połączeniu z dużą wizją zbawienia świata i niespokojnym dążeniem do zmiany, stajesz się łatwo sfrustrowany i zły na społeczeństwo, które nie wystarczająco szybko się zmienia. Cierpliwość jest czymś, co powinnaś ćwiczyć.

 

Wyzwania Indigo

 

Nie każdy narodzony z tego pokolenia realizuje ten nowy plan. Kilku wcześniejszych znanych Indygo było uznanych jako "zwiadowcy", którzy sprawdzali klimat, czy można napotkać więcej pokrewnych dusz. Nie powinniśmy zakładać, że Indigo to idealizm. Daleko im do tego!

 

Przeniesienie Celu

Dzieci Indigo są przeznaczone do wprowadzania zmian. Chcą zmienić sposób myślenia wśród społeczeństwa . Kiedy ta misja zostanie zakończona, muszą bardzo drastycznie zmienić cel życia.

 

Depresja

Byliśmy świadkami wielu Indigos głęboko w depresji , nałogach, a nawet samobójstwach. Tak silny jest ten rządzący bojowy baranek, że ich życiowy cel może się odwrócić, gdy nie są w stanie stworzyć zmian, które są niezbędne, i których należy dokonać.

 

Integralność

Z najbardziej błogosławionych atrybutów dzieci Indigo jest ich uczciwość. Noszą je wewnątrz i mogą bardzo cierpieć, kiedy inni są nieuczciwi. Nie zawsze można to zobaczyć, ponieważ świat może być skorumpowany i obojętny. Jednak wiedzą, że są "w porządku", chociaż, jeśli są wciśnięte pomiędzy innych, mogą nie być w stanie tego udowodnić.

 

Jeżeli uznasz, że posiadasz takie dziecko i nie łatwo jest Ci je wychować, to może pozwoli Ci to chociaż zrozumieć dlaczego tak się zachowuje.

Widzisz pewne cechy u siebie lub u swoich pociech?

 

Sam jesteś swoim najlepszym lekarzem.

Komentarze do wpisu (0)

Tematyka

Mam 47 lat. Chcę się z tobą dzielić tym co przeżyłam.

Moją intencją jest zarażać dobrymi treściami.

"Sam jesteś swoim najlepszym lekarzem"

Agnieszka Lewandowska. 

Jestem specjalistą od żywienia, naturopatą i instruktorką jogi.

Autorka

Bransoletki

 
Dobre wiadomości
Jeśli zostawisz mi namiary to dam Ci znać o nowościach.
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Blog kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl