Sklep ekologiczny online Równowaga-Ochrona zrodzony został z pasji i własnych doświadczeń. Uporem i systematycznością wydeptałam bezpieczną ścieżkę do lepszego życia, którą pragnę podzielić się z innymi. Proponuję Wam kosmetyki pielęgnacyjne (w tym wspaniałe kosmetyki do włosów), suplementy diety i żywność, która złożona jest z samej natury. Te produkty ułatwią Wam wprowadzenia wielkich zmian w Waszym życiu.

 

Nazywam się Agnieszka Lewandowska.

 

Jestem tu po to, aby Ci pomóc.

 

 

Na co dzień zwyczajne życie kobiety "40+" : dom, rodzina ( mąż i dwójka dzieci), praca.

Mam bzika na punkcie zdrowia,rodziny, natury, jogi i kota.

Nie zawsze tak było. Kiedyś byłam zapracowana, zestresowana, źle się odżywiająca i ciągle miałam dolegliwości układu pokarmowego oraz bóle pleców, co wpędzało mnie w jeszcze większą frustrację. Zdecydowanie brakowało mi równowagi. Mam jednak nadzieję, że jak mnie oświeciło to już tak zostanie.

Jakiś czas temu trafiłam na tę drogę, którą dzisiaj podążam. Cały czas robiąc wszystko, aby jak najbardziej zbliżyć się do bycia w równowadze.

 

Każdy dzień można przeżyć tylko jeden raz. Więcej się nie powtórzy.Staram się go wypełnić najlepiej jak umiem.Niektórzy podziwiają mnie za mój upór w dążeniu do celu.Mąż uważa,że drugiej osoby tak pilnie stosującej się do zaleceń ajurwedy to chyba w Polsce nie ma. Nie uważam, że jest to coś szczególnego. Dla chcącego nic trudnego.Dla mnie na pierwszym miejscu jest zdrowie.Nie zamierzam już nigdy spożywać produkty, które są dla mnie nie jadalne i mi szkodzą.

 

Ćwiczę od paru lat jogę.Dzięki niej poznałam ajurwedę czyli starożytną zasadę spisaną przez Tybetańskich mnichów na temat zdrowia i życia w równowadze.

 

Poranek zaczynam w kuchni z moim kotem (rasa Main Coon), który jest gadułą. Przygotowując posiłki do pracy dla mnie i mojego męża staję się osobą szczęśliwą. Czasem zdążę jeszcze ugotować zupę na obiad. Gotowanie traktuję jako  rodzaj medytacji i daje mi satysfakcję, że mam świeżo przygotowany posiłek do pracy złożony wyłącznie z naturalnej żywności. Chleb jadam okazjonalnie gdyż mam uczulenie na gluten.

 

Moimi doświadczeniami dzielę się tu na blogu. Staram się pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Dzięki moim poradom można zaoszczędzić sobie czasu, który ja przeznaczyłam na szukanie, czytanie i sprawdzanie.

Polecę Ci produkty, które warto posiadać by żyć zdrowiej.

 

Jaka jestem?

 

 

 

Latem w weekend lubię wyskoczyć pod namiot. Ciągnie mnie do natury.Spanie bliżej ziemi ładuje moje akumulatory.W wolnej chwili wskakuję na matę, idę na rower albo na spacer.

Lubię dobre kabarety i komedie romantyczne oraz wino wytrawne.

W tygodniu żadko włączam telewizor.Syn się śmieje, że może go sprzedamy. Lubię czytać książki ale nie zawsze mam na nie czas.


 

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu ale nie wiesz jak się za to zabrać, to jesteś w dobrym miejscu.Przy odrobinie zaangażowania wszystko się uda. Z moją pomocą zrobisz to łatwiej. Większość produktów, o których piszę i które dostępne są w naszym eko sklepie przetestowałam na własnej skórze. Wiele rzeczy nauczyłam się sama przechodząc swoją drogę do uzdrowienia i równowagi. Jest to najlepsza lekcja, praktyka. Nie było to ani łatwe ani nie trwało krótko. Takie jest leczenie naturalne. Na efekty trzeba poczekać znacznie dłużej niż po wzięciu pigułki z apteki, za to efekt zostaje na dłużej i bez skutków ubocznych. U każdego proces leczenia przebiega inaczej. U jednego może to być kilka tygodni, u drugiego kilka miesięcy a nawet lat. Ważny jest upór w dążeniu do celu.Wreszcie skończyło się chodzenie po lekarzach i szukanie co mi dolega. Po spotkaniu z lekarzem ayurwedą wiem z czym mam do czynienia i wiem jak temu zaradzić. Wiedzę zdobyłam czytając mnóstwo artykułów i książek oraz na własnych obserwacjach. Często wiem co dolega moim znajomym zanim zrobią badania.  Pomagam rodzinie i znajomym.

Uratowałam mojego kota. Weterynarze stwierdzili, że nic z niego nie będzie.Dla niego także mam leki ajurwedyjskie z Indii. Po krótkim czasie stosowania zauważyłam, że jego stan się poprawił i mu pomagają. Niedługo będę je miała w moim sklepie ekologicznym i wiem, że to będzie rewolucja. Nie jeden kot czy pies dostanie drugą szansę na życie.

 

 

 

Jak chcesz to pomogę również Tobie. Badź tutaj razem ze mną i głowa do góry. Od dzisiaj zacznij nowe, lepsze życie. W końcu jesteś kimś wyjątkowym.

 

Pamiętaj: Sam jesteś swoim najlepszym lekarzem.