Sklep ekologiczny online Równowaga-Ochrona zrodzony został z pasji i własnych doświadczeń. Uporem i systematycznością wydeptałam bezpieczną ścieżkę do lepszego życia, którą pragnę podzielić się z innymi. Proponuję Wam kosmetyki pielęgnacyjne (w tym wspaniałe kosmetyki do włosów), suplementy diety i żywność, która złożona jest z samej natury. Te produkty ułatwią Wam wprowadzenie wielkich zmian w Waszym życiu.

 

 

 

 

Kobieta  40+.

Prywatnie dom, rodzina ( mąż i dwójka dzieci), praca (od 10 lat prowadzę swoją firmę).

Na co dzień kieruję się zasadami zdrowego i szczęśliwego życia. Odnalazłam swoją drogę i przeznaczenie. Najważniejsza dla mnie jest służba życia. Miłuję życie własne i innych. Pomagać - to moje drugie imię.


Nie zawsze tak było. Kiedyś byłam bardzo nieświadoma. Ciężko mi było pogodzić pracę zawodową z byciem mamą i żoną. Byłam kiepsko zorganizowana dlatego nie zwracałam uwagi na to co jem i jak jem. Do tego nie umiałam sobie radzić ze stresem i wszystko robiłam chaotycznie. Dzień zaczynałam kawą i pączkiem. Ciągle miałam dolegliwości układu pokarmowego oraz bóle pleców, co wpędzało mnie w jeszcze większą frustrację. Zdecydowanie brakowało mi równowagi. Dzisiaj wiem dzięki zasadom ajurwedy, że brak równowagi to świetne miejsce do rozijania się chorób. Mój organizm opanowały pasożyty i alergie. Dzięki Bogu wreszcie uświadomiłam sobie co należy zrobić aby zmienić ten stan. Musiałam przejść długą drogę do miejca, w którym jestem teraz. To co mnie spotkało traktuję jako dar. Wiedzą zdobytą pragnę się dzielić z innymi, gdyż uważam, że po to była mi ona dana.

Jakiś czas temu trafiłam na swoją drogę, którą dzisiaj podążam. Wiem, że czym ja będę zdrowsza tym lepiej będę mogła służyć innym. Pokonałam wiele trudności. Zdobyłam swoje szczyty. Z każdym dniem jestem silniejsza i gotowa stawić czoło nowym wyzwaniom. Porażki traktuję jak cenną lekcję. Każdego dnia chcę robić krok na przód.

 

Każdy dzień można przeżyć tylko jeden raz

 

Kiedyś na mojej drodze staneła joga. Dzięki niej na początku przestał mnie bleć kręgosłup a później poznałam ajurwedę czyli najstarszą medycynę naturalną, która na świecie jest na równi z medycyną zachodnią.

 

Dzięki ajurwedzie uporałam się z wieloma problemami zdrowotnymi. W domu mam kota, który według weterynarzy nadawał się tylko do uśpienia. Był określany kotem specjalnej troski z chorobą przewlekłą. Nie dałam łatwo za wygraną i nie uwierzyłam, że nic już się nie da zrobić. Zaczęłam działać na własną rękę. Kot jest nadal z nami.

Zaczęłam pomagać rodzinie oraz znajomym.

 

Założyłam blog, w którym się dzielę wartościową wiedzą oraz sklep ze sprawdzonymi przez siebie produktami.

 

 

I w taki sposób doszłam do tego miejsca. Było by mi bardzo miło gdybym mogła podzielić  się moją wiedzą i pomagać również Tobie.

 


 

 

 

Jaka jestem?

 

 

 

Wszystko co robię, robię z miłością.

Latem w weekend lubię wyskoczyć pod namiot. Uwielbiam zwiedzać i poznawać nowych ludzi. Lubię spacery i jazdę na rowerze. 

Gotowanie traktuję jak medytację. Kiedy przygotowuję dla kogoś dobre i zdrowe jedzenie to czuję jak bym ofiarowała mu kawałek siebie.

Lubię dobre kabarety i komedie romantyczne oraz wino wytrawne.

W tygodniu rzadko włączam telewizor. Lubię czytać książki ale nie zawsze mam na nie czas.

Przez cały czas się dokształcam abyś Ty mógł zaoszczędzić swój czas i ode mnie dostać już gotową wiedzę w pigułce.

 


 

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu ale nie wiesz jak się za to zabrać, to jesteś w dobrym miejscu. Przy odrobinie zaangażowania wszystko się uda. Z moją pomocą zrobisz to łatwiej. Większość produktów, o których piszę i które dostępne są w naszym eko sklepie przetestowałam na własnej skórze. Wiele rzeczy nauczyłam się sama przechodząc swoją drogę do uzdrowienia i równowagi. Jest to najlepsza lekcja, praktyka. Nie było to ani łatwe ani nie trwało krótko. Takie jest leczenie naturalne. Na efekty trzeba poczekać znacznie dłużej niż po wzięciu pigułki z apteki, ale warto bo to efekt zostaje na dłużej i bez skutków ubocznych. U każdego proces leczenia przebiega inaczej. U jednego może to być kilka tygodni, u drugiego kilka miesięcy a nawet lat. Ważny jest upór w dążeniu do celu. 

 Wiedzę zdobyłam czytając mnóstwo artykułów i książek oraz z własnych doświadczeń . Pomagam rodzinie i znajomym wrócić do zdrowia.

 

 

Opinia jednego z klientów:

 

" Dzięki tej Pani moja wątroba jest zdrowsza o 50%. Ona naprawdę zna się na rzeczy "

 

 

 

Jak chcesz to pomogę również Tobie. Jeżeli zechcesz ze mną zostać to  dzisiaj zaczniesz nowe, lepsze życie. W końcu jesteś kimś wyjątkowym.

 

Pamiętaj: Sam jesteś swoim najlepszym lekarzem.


 

Polecane artykuły